Servisní specialista pro průmyslovou hydrauliku / Technici v ostatních průmyslových oborech

FirmaPKS servis spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 38 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt telefonicky nebo e-mailem. Tel: 608 713 084, e-mail: [email protected]

Požadujeme:
zkušenosti s měřící a diagnostickou technikou, zkušenosti ze stavby potrubních rozvodů systémem VossForm, WalForm, řidičský průkaz sk. B

Charakteristika práce: servisní specialista pro hydrauliku zajišťuje servisní a poradenskou činnost zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků

Náplň práce:

- provádí montáž a demontáž hydraulických zařízení, dodržování designu výrobků a schéma zapojení
- samostatné používání měřicí a zkušební techniky, diagnostikování závad technických zařízení
- zabezpečování servisní činnosti u zákazníků, vyřizování reklamačních řízení, vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.), spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.

Zaměstnanecké výhody:
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv, řadu firemních bonusů, motivující mzdu
- vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport
- možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy
- zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory převážně klimatizovány
- získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mostárenská 2912/52, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 38 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:28. 02. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu
  • Zvláštní prémie: vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách
  • Jiné výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport, aj.

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:PKS servis spol. s r.o., IČ: 25378341
datum zveřejnění nabídky práce:13. 02. 2024